به باشگاه گیاه‌خواران فارسی‌زبان خوش‌آمدید. جهت آغاز فعالیت در این انجمن اینترنتی کافی است فرم عضویت را پر نمایید و با اطلاعاتی که انتخاب کرده‌اید، وارد شوید.

چطوری در مسیر گیاهخواری به ثبات برسیم

تالار ویژه گیاه‌خواری و موضوعات پیرامون آن
ارسال پست
Maia
عضو عادی باشگاه گیاه‌خواران

چطوری در مسیر گیاهخواری به ثبات برسیم

پست توسط Maia »

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و کسانی که سالم زندگی کردن جز اولویت های زندگیشونه
من به تازگی به جمع گیاهخواران پیوستم ولی نه کاملا
یه سوالی از شما بزرگواران داشتم چطوری این مسیر و ادامه بدم ؟ از تجربیات شما میخواستم استفاده کنم. :)
آواتار کاربر
Proto Man
عضو عادی باشگاه گیاه‌خواران

Re: چطوری در مسیر گیاهخواری به ثبات برسیم

پست توسط Proto Man »

Maia نوشته شده: شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳, ۱:۲۱ ب.ظ سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و کسانی که سالم زندگی کردن جز اولویت های زندگیشونه
من به تازگی به جمع گیاهخواران پیوستم ولی نه کاملا
یه سوالی از شما بزرگواران داشتم چطوری این مسیر و ادامه بدم ؟ از تجربیات شما میخواستم استفاده کنم. :)
به جمع گیاهخوارا خوش اومدی. به نظر من گیاهخوار بودن با تکنولوژی امروز اصلا کار سختی نیست. فقط چون تو دنیای گیاهخواری تازه واردی، ممکنه بعضی وقتا دلت واسه غذاهایی که قبلا میخوردی تنگ بشه. واسه اینکه مشکلی پیش نیاد، پیشنهاد میکنم دنبال جایگزین های گوشت و مرغ و ماهی باشی که خوشبختانه همشون موجودن و همون حس و حال قبل رو واست زنده میکنن تا دلت نخواد به رژیم قبلیت برگردی. مثلا سویا بافت گوشتی داره و جایگزین خوبی برای گوشت به حساب میاد. یا بافت یه نوع پروتیین گیاهی به نام مامسان مثل مرغ هستش. جلبک هم از اونجایی که طعم ماهی داره، میتونه در کنار یکی از مواردی که گفتم مصرف بشه و حس ماهی رو برات زنده کنه.
ارسال پست